Czyszczenie dywanów, tapicerki, ozonowanie

Zasięg działania: Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto i okolice. Kontakt: 519 196 572

Ozonowanie

Ozonowanie pomieszczeń, samochodów, chłodni, magazynów. Ozonowanie to najbardziej skuteczna metoda dezynfekcji.

Ozonowanie pomieszczeń w Gdyni i Sopocie to najskuteczniejsza i ekologiczna metoda dezynfekcji, oczyszczania i odświeżania powietrza. Do zabiegu wykorzystywany jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających i biobójczych.

Do dezynfekcji i ozonowania magazynów, domów, mieszkań, samochodów i pomieszczeń w Gdańsku, Trójmieście i okolicy wykorzystujemy dedykowany, sprawdzony sprzęt, dzięki czemu usługa realizowana jest efektywnie i dokładnie.

Co usuwa ozonowanie?

Ozon usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy: dym papierosowy, fetory i odory, zabieg ozonowania służy również do eliminacji grzybów i ich przetrwalników, bakterii, wirusów, roztoczy. Polecany jest szczególnie alergikom – niszczy prawie wszystkie alergeny z otoczenia. Ozonowanie mieszkań po kwarantannie w Sopocie i Gdańsku i okolicznych miastach to także czynność, która wybierana jest chętnie przez naszych klientów.

Żaden detergent nie jest w stanie zniszczyć substancji organicznych i nieorganicznych, tak skutecznie jak OZON

Ozon jest bardzo silnym dezynfektorem i działa 3000 (trzy tysiące) razy szybciej niż chlor. Ozon jest 50 razy bardziej bakteriobójczy. Ozonowana woda jest często stosowana w laboratoriach, przetwórstwie spożywczym jako środek dezynfekcyjny. Już w stężeniach 13 mikrogram/dm3 wykazuje właściwości bakteriobójcze.

Posiadamy własny sprzęt do ozonowania mieszkań i biur w Gdyni. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach zapewniających najlepsze efekty. Sprawdź w cenniku koszt usługi ozonowania mieszkania, domu, magazynu lub innych pomieszczeń; Trójmiasto to główny teren naszej działalności.

Usuwanie zapachów z samochodu

Ozon O3 jako aktywna formą tlenu O2 uwalnia dodatkowy atom tlenu, który powoduje utlenianie związków chemicznych. Dzięki temu usuwane są wszelkie nieprzyjemne zapachy. Właściwości bakteriobójcze skutecznie dezynfekują klimatyzację w samochodzie. Ozon jest w stanie dotrzeć w miejsca niedostępne. Usunie zapachy stęchlizny, spalenizny, zanieczyszczenia w klimatyzacji, czy nieprzyjemne zapachy pozostawionych organicznych odpadków. Zapytaj o ozonowanie samochodów w Gdańsku lub okolicy Trójmiasta i ciesz się bezpieczną, komfortową jazdą.

ozonowanie pomieszczeń i samochodów gdańsk trójmiasto

Ozonowanie pomieszczeń Trójmiasto

Ozonowanie ma szerokie zastosowanie w dezynfekcji pomieszczeń gospodarczych, biurowych, magazynach, halach produkcyjnych, domach, mieszkaniach, piwnicach, przedszkolach, kinach, itp. Właściwie zabieg ten może być zastosowany wszędzie, gdzie potrzebna jest dezynfekcja lub usunięcie nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie usuwa brud, bakterie i mikroorganizmy z miejsc trudno dostępnych w zwykłym czyszczeniu np. klimatyzacja. Z tego powodu coraz większą popularnością w naszej ofercie cieszy się ozonowanie magazynów w Sopocie i Gdyni.

W sektorze restauracyjnym stosuje w celu usunięcia insektów, dezynfekcji przestrzeni w której składowane jest jedzenie np. magazyny, lodówki, chłodnie, a także w celu pozbycia się charakterystycznego, niemiłego zapachu.

W sektorze medycznym ozonowanie używane jest do dezynfekcji materiałów i sal w celu pozbycia się szkodliwych chorób. Ozon używany jest, także do oczyszczania basenów i parków wodnych. W przetwórstwie mięsnym i rybnym likwiduje niemiły zapach oraz poprawia warunki sanitarne. Zabieg ozonowania stosowany jest także w zakładach pogrzebowych, w domach i mieszkaniach po zalaniach czy pożarach.

Co usuwamy dzięki metodzie ozonowania zamkniętych pomomieszczeń?

  1. Drobnoustroje takie jak wirusy i bakterie.
  2. Alergeny
  3. Pleśnie, grzyby, zarodniki grzybów dające często zapach stęchlizny.
  4. Aflatoksyny
  5. związki chemiczne wywołujące nieprzyjemne zapachy.
  6. Zapachy dymu papierosowego.
  7. Zapachy odzwierzęce.
  8. Mole, pluskwy i inne insekty.
  9. Zapach odchodów.
  10. Zapachy zgnilizny.

Uniwersalność i wysoka skuteczność ozonu sprawia, że jest to usługa polecana każdemu, kto chce pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcja magazynów i pomieszczeń formowych na terenie całego Trójmiasta to rozwiązanie optymalne dla niemal każdej branży. Ten typ usług polecamy także klientom prywatnym – ozonowanie domów, mieszkań i pomieszczeń w Gdańsku, Gdyni i Sopocie sprosta nawet oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Proponujemy również ozonowanie mieszkań i pomieszczeń po kwarantannie – zadzwoń i zapytaj naszych specjalistów o ofertę dla Ciebie.