Czyszczenie mebli tapicerowanych

Czyszczenie mebli tapicerowanych, odbywa się za pomocą profesjonalnego sprzętu Firmy KARCHER, gwarantując wysoką jakość oferowanych usług.
Pranie ekstrakcyjne – to sposób na usunięcie uporczywych plam z białka, herbaty, kawy, wina, zacieków, zabrudzeń zgromadzonych w włóknach tkanin przy normalnym użytkowaniu mebli tapicerowanych.

Najwyższej jakości środki piorące nie wywołują podrażnień, alergii, skutecznie wydłużają czas odporności na zabrudzenia.
Cały proces odbywa się za pomocą dokładnie dopasowanych środków piorących do rodzaju obicia tapicerskiego i jego stopnia zabrudzenia.

Skuteczne czyszczenie mebli tapicerowanych

Czyszczenie mebli tapicerowanych metodą ekstrakcji polega na rozpyleniu roztworu wodno – czyszczącego na danej płaszczyźnie materiału a następnie jego odessaniu. Dokładnie usunięty nadmiar wody zmniejsza ryzyko przemoczenia tapicerki.
Wszystkie zanieczyszczenia w ten sposób są rozpuszczane a następnie usuwane. Wilgotność tkaniny szybko odparowuje.
Warto zaznaczyć że środki używane do tego typu prac są niskopieniące, nie zostawiają zacieków ani osadu.
Oferujemy usługi czyszczenia mebli tapicerowanych: kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł, przedmiotów tapicerowanych z zabrudzeń zwierzęcych.
Efekty widoczne od razu.

Zalety czyszczenia mebli tapicerowanych:

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań klienta.
Pragniemy aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy i cieszyli się komfortem w przebywanych pomieszczeniach, na co dzień eksploatowanych.
Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Sprawdzanie poziomu zabrudzenia.

Przed rozpoczęciem wykonywania usługi wskazane jest zidentyfikowanie materiału z którym mamy do czynienia. Jeżeli zabrudzenie jest duże danego przedmiotu można zastosować pre-spray, który usuwa silne zabrudzenia i rozpuszcza plamy.
Brud usunięty w czasie czyszczenia przeniesiony jest do oddzielnego pojemnika za pomocą końcówki ssącej firmy KARCHER.

Usługi świadczymy na terenie Trójmiasta i okolic. Zadzwoń +48 519 196 572

czyszczenie kanapy gdańsk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.