Sprzątanie biur i domów, czyszczenie dywanów Sopot, Gdańsk

Czyszczenie wykładzin, dywanów i kanap w domu, biurze, firmie Trójmiasto i okolice

Sprzątanie, czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej. Pierzemy wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany w domach i firmach. Sprzątanie wszelkiego rodzaju powierzchni.

Jeśli chcesz odświeżyć wykładzinę, wyczyścić dywan, pozbyć się plam lub niemiłego zapachu, to trafiłeś idealnie. Oferujemy profesjonalne, antyalergiczne czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin w domu klienta, biurze lub siedzibie firmy.

Profesjonalne sprzątanie biur w Trójmieście

Posiadamy sprzęt i środki najwyższej klasy. Usuwamy trudne zabrudzenia z wykładzin, takie jak np. rozlana kawa, czy herbata. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do godzin pracy biura, tak aby nie zakłócać pracy w firmie. Usługi sprzątania biur w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie (czyszczenie wykładzin, kanap, odkurzanie stanowisk pracy, sal konferencyjnych, korytarzy i inne) wykonujemy terminowo i zgodnie z potrzebami zleceniodawcy. Regularne sprzątanie biur w Trójmieście proponujemy z częstotliwością dobraną do oczekiwań firmy (codziennie/raz w tygodniu).

Wykonaliśmy już wiele zleceń. Poniżej kilka wybranych przez nas realizacji:

Hampton hotel by Hilton lotnisko Rębiechowo

W hotelu Hampton w lobby były czyszczone fotele, kanapy. Wykładziny w korytarzach i pokojach łącznie 2500 m2, usługa była wykonywana etapami, było to uwarunkowane obłożeniem gości hotelowych, łączny czas realizacji 1 tydzień.

MTM - firma budowlano drogowa Gdynia ul. Hutnicza 35

Czyszczenie tapicerek samochodowych. Ilość samochodów floty samoch. 15szt.

Przedszkole Biały Kotek w Olivia Business Center

Ozonowanie 200m2 pomieszczeń czas realizacji 5h

Sea Towers

Czyszczenie wykładziny 2000m2 czs realizacji 100 h

Hotel Admirał

Czyszczenie wykładziny 320 m2 czas wykonania 15 h

Ekolan

Czyszczenie wykładziny 150m2, czas wykonania 7h

Wyczyścimy kompleksowo twój dom lub mieszkanie - sprzątanie domów Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Pranie ekstrakcyjne – wprowadzanie pod dużym ciśnieniem, wody z detergentem, który usuwa wszelki brud. Jednocześnie brud jest odsysany. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu zaś suchy. Czyszczenie podciśnieniowe zapewnia dogłębne usunięcie wszelkich zabrudzeń. Krzesła, sofy, fotele, kanapy, etc. przy pomocy specjalnej małej ssawki, która pozwala na czyszczenie wszelkich najmniejszych powierzchni i załamań oraz niedostępnych miejsc. Czyszczenie odbywa się pod ciśnieniem, tak samo jak w przypadku dywanów i wykładzin.

Do czyszczenia wykładzin i dywanów, stosujemy wysokiej jakości preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Kärcher.

Do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego stosujemy atestowane środki piorąco-czyszczące uznanej i bardzo popularnej marki Kärcher.

Wysoce wydajne i skuteczne proszki i płyny umożliwiają nam kompleksowe i efektywne pranie, czyszczenie, pielęgnację oraz odplamianie: tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin w mieszkaniach, w biurach, w obiektach użyteczności publicznej. Skontaktuj się z nami. Czekamy na wiadomość od ciebie. Jeśli masz pytanie dotyczące szczegółów danej usługi, chętnie odpowiemy. Sprzątanie domów w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz w okolicznych miejscowościach oferujemy w wersji podstawowej lub kompleksowej, szczegóły usługi uzgadniamy bezpośrednio z klientem.

EcoClean – profesjonalne, staranne i terminowe usługi sprzątania biur Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), czyszczenie mieszkań, wykładzin, kanap, dywanów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy optymalne rozwiązania i przedstawimy korzystną wycenę.

Zasięg działania: Trójmiasto i okolice. Zadzwoń teraz: +48 519 196 572

Gruntowne sprzątanie nieruchomości – Gdańsk i okolice

Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy oferują sprzątanie nieruchomości, w tym domów i biur na terenie Trójmiasta, zgłoś się do nas. Po przedstawieniu szczegółów zlecenia ustalimy cenę usługi i zadbamy o porządek we wskazanym przez Ciebie miejscu. Działamy w Gdańsku i okolicach, mamy duże doświadczenie w branży. Zaufaj firmie EcoClean i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z oferowanych przez nas rozwiązań. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o czystość w każdym miejscu: biurze, domu, mieszkaniu, hotelu itp. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na jednorazowe lub cykliczne sprzątanie. Zapomnij o bałaganie i przekonaj się, jak czysta może być Twoja nieruchomość. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, a pracę wykonujemy w oparciu o wypracowane przez lata, wysokie standardy.

Metoda Ekstrakcji

Identyfikacja materiału – w celu dobrania odpowiednich środków. Odplamianie – uporczywe plamy wymagają zastosowania odpowiedniego odplamiacza. Dzięki unikatowym składnikom poszczególne odplamiacze skutecznie usuwają plamy pochodzenia białkowego, brązowego (kawa, herbata, wino, cola) oraz zwierzęcego. Etap ten może być, a niekiedy musi być, wykonywany jako krok pierwszy.
Sprzątanie biur i domów Gdańsk Trójmiasto

Pranie ekstrakcyjne – płukanie ekstrakcyjne za pomocą łagodnego środka usuwa brud „zmiękczony” we wstępnej fazie czyszczenia, dodatkowo użyty środek może stabilizować kolor, zapobiegać ponownemu osadzaniu się brudu oraz wydłużać czas, w którym materiał wygląda świeżo i czysto. To etap dogłębnego czyszczenia – oprócz walorów estetycznych zachodzi proces prania higienicznego. Pozbywamy się roztoczy oraz innych niepożądanych elementów kryjących się w głębi tapicerki, bądź dywanu.

Suszenie – wilgoć pozostała po praniu odsysana jest do maszyny minimalizując czas schnięcia. Materiał nie jest przemoczony a czas schnięcia to zaledwie kilka godzin.

EcoClean – profesjonalne, staranne i terminowe usługi sprzątania biur Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), czyszczenie mieszkań, wykładzin, kanap, dywanów. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy optymalne rozwiązania i przedstawimy korzystną wycenę.