Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej i skórzanej, czyszczenie elementów plastikowych, ozonowanie wnętrza.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu ciężkich zabrudzeń tapicerki samochodowej. Pranie i czyszczenie tapicerki – Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice – wykonujemy kompleksowo i dokładnie, dzięki czemu Twoje auto odzyskuje doskonały wygląd i czystość na długo. Stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne metody. Jedną z nich jest czyszczenie tapicerki samochodowej materiałowej i skórzanej metodą ekstrakcyjną. Metoda ekstrakcyjna dedykowana jest właśnie czyszczeniu tapicerki, a także czyszczeniu dywanów, kanap i innych tapicerowanych powierzchni. W Trójmieście realizujemy usługę w dogodnych dla klienta terminach.

Na czym polega proces ekstrakcyjny?

Proces kompleksowego czyszczenia i prania tapicerki auta polega na dokładnym odkurzeniu całego auta z zanieczyszczeń w sposób tradycyjny. Następnie, tapicerka zostaje pokryta specjalnym środkiem piorącym firmy Karcher. Brud i inne osady zostają rozpuszczone, a następnie podciśnieniowe odessane przez odkurzacz ekstrakcyjny – wszystkie zanieczyszczenia są usuwane z tapicerki, a nie wcierane głębiej jak ma to miejsce w przypadku zastosowania ręcznego czyszczenia za pomocą pianki czy proszku.

Po procesie prania następuje dokładne płukanie tkanin środkiem zmiękczającym materiał i zabezpieczającym go przed powtórnym zabrudzeniem.  Dodatkowo możemy pokryć tkaninę środkiem anty-alergicznym, zabezpieczającym tapicerkę przed roztoczami na okres kilku miesięcy.

Oferujemy czyszczenie całego wnętrza samochodu – czyszczenie tapicerki, bagażników, dywaników, podsufitki i części plastikowych. Zajmujemy się również czyszczeniem foteli w autobusach, busach i samochodach firmowych. Oferujemy również ozonowanie pojazdów prywatnych i firmowych.

Zasięg działania: Trójmiasto i okolice. Zadzwoń teraz: +48 519 196 572

Proces prania i czyszczenia tapicerki pojazdu.

Odkurzanie pojazdu oraz wydmuchanie zanieczyszczeń. Samochód zostaje dokładnie odkurzony, by pozbyć się rożnych zanieczyszczeń – piach, pyłki, sierść czy włosy. Po odkurzaniu wydmuchujemy zanieczyszczenia z zakamarków za pomocą sprężonego powietrza. W przypadku ciężkich zabrudzeń wykładzina pojazdu jest szczotkowana mechanicznie za pomocą obrotowych szczotek tak by pozbyć się zanieczyszczeń z większą skutecznością.

Pranie podsufitki pojazdu oraz tapicerowanych słupków bocznych. Stosując odpowiednie metody, bezpiecznie czyścimy podsufitkę, bez ryzyka jej odklejenia. Brudna podsufitka to problem kilkuletnich samochodów, a zabrudzenia zawiązane są z przepływem powietrza z zanieczyszczeniami. Pranie podsufitki zostaje przeprowadzanie metodą bonetowania, pozwala to na osiągnięcie dużej skuteczności prania bez ryzyka przemoczenia materiału i odklejenia podsufitki.

Pranie foteli oraz kanapy tylnej. W większości zabrudzenia te nie są zbyt wielkim problemem i bardzo dobrze czyszczą się w procesie prania. W przypadku ciężkich zabrudzeń plam z tłuszczu, oleju, itp. korzystamy ze specjalistycznych odplamiaczy. Tapicerka zostaje uprana za pomocą odkurzacz piorącego. Po nałożeniu środka piorącego odsysamy go wraz z zabrudzeniami tapicerki.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie prania i czyszczenia tapicerki – Gdańsk, Trójmiasto i okolice, a także czyszczenia dywanów, kanapy i pozostałej części oferty. Zapewniamy atrakcyjne ceny i dokładne wykonanie zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz efekt naszego skutecznego prania tapicerki samochodowej:

Przesuwaj suwakiem po środku zdjęć aby zobaczyć wygląd przed i po praniu tapicerki samochodowej:

pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej przed Samochód galeria czyszczenie tapicerki - efekt przed i po

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.